0,00 Kč

Architekti . Developeři . Města a obce

Nabídka vizualizací 3D PROARCH ® - 3DS Max Design

 

Developerské projekty 4 900 Kč

Více

Výborný poměr cena/kvalita. Pro Váš developerský projekt připravíme kompletní řešení, které zahrnuje výrobu vizualizací, zpracování marketingové dokumentace/produktových listů, fotografie stavby a okolí a dodávku webové prezentace na platformě inPage. Jsou-li vizualizace zpracovávány v rámci kompletního servisu, kdy je součástí dodávky také webová prezentace, kalkulujeme cenu vizualizace bytového domu již od 4 900 Kč.

Development, developerské projekty  Více >>

Architektonické projekty 3 800 Kč

Více

Pro architekty nabízíme spolehlivý 3D servis, kde časté změny v projektu a úpravy ne vždy umožňují přesně nacenit nutný objem prací. Cenu vizualizace proto můžeme přizpůsobit vašemu rozpočtu a podle toho navrhnout i nejvhodnější postup. Vizualizace jednoduchých místností a exteriérů jsou díky tomu pro naše stálé partnery dostupné již od 3 800 Kč.

Architekti, architektura

Rodinné domy pro katalog 4 900 Kč

Více

Speciální nabídka vizualizací rodinných domů je určena především pro vydavatele katalogů rodinných domů a realitní kanceláře. Vizualizace připravujeme ve třech základních variantách Standard, Komplet a Komplet plus. Ve variantě Komplet garantujeme vždy nejvyšší kvalitu výstupu vizualizace a dle Vašeho přání i jako zákres do fotografie.

Realitní kanceláře, realitní makléři  Více >>

Interiéry a 3D půdorysy 2 800 Kč

Více

Pro vizualizace interiérů můžete využít i nabídky vzorových scén z nichž lze vybírat vhodný typ vizualizace pro Vámi navrženou dispozici interiéru. Nemusíte se zabývat detaily, pouze si vyberete z dostupných knihoven. Pro realitní kanceláře nabízíme nově také vizualizace 3D půdorysů, jako jednu z nejlevnějších forem vizualizace interiéru za cenu 2 800 Kč. Při vetším objemu realizovaných vizualizací garantujeme výrazné množstevní slevy.

Reklamní agentury, development  Více >>

Města a obce 7 800 Kč

Více

Dlouholeté zkušenosti v architektuře a projekci mohou využívat také města a obce pro prezentaci vlastních záměrů při žádostech o dotace nebo prezentaci územního plánu měst a obcí na internetu. Každý potencionální investor se potom vždy lépe a kvalitněji orientuje v nabídce města. Vizualizace územního plánu připravujeme již od 7 800 Kč.

Města a obce, architekti  Více >>

*K cenám již není připočítáváno DPH. Uváděné ceny jsou konečné.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.