0,00 Kč

Možnosti videa

Jaké jsou možnosti videa? Co všechno lze pomocí videa odprezentovat a jaký typ videa bude pro Váš účel nejvhodnější?

 

Animace interiéru

To co nemůžete říci ilustračním fotem, řekne za Vás krátká animace. Video virtuální prohlídky interiéru připravíme a trajektorii kamery nastavíme tak, aby vizuální dojem z videa byl co nejpůsobivější. Animovaná prohlídka interiérů najde uplatnění zejména u reprezetativních interiérů a poslouží zároveň i jako skvělá reklama.

Animace exteriéru

U klasické animace exteriérů budov je video většinou doplněno ilustračními náhledy pro dokreslení jednotlivých pohledů na detaily. Jedná se o nějčastější výstup videa v rozsahu 30 - 40 vteřin animace. Doplněním videa o ilustrační pohledy, může být konečný výstup v délce 60 - 90 vteřin. Cenu videosekvencí do 400 snímků garantujeme již od 2 200 Kč.

Animace materiálů a barev

Jednou z mála využívaných, ale velmi efektních typů animací jsou animace materiálů a barev. Tímto typem animace lze prezentovat například různá variantní řešení projektu.

Animace pracovní

Nejčastější a také nejlevnějším typem animace je pracovní animace určená pouze pro vnitřní potřebu firmy.

Animace na podkladu ortofotomapy

Jedinečný způsob jak odprezentovat například jednotlivé lokality v územním plánu města nebo obce, představuje animace na podkladu ortofotomapy.

Prezentační video

Všechny videa a animace, které pro naše klienty průběžně dodáváme lze poté s minimálními výdaji zpracovat v postprodukci jako prezentační video. Zejména u developerských projektů a architektonických studií jde o jednu z nejžádanějších forem zpracování všech animací.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.