0,00 Kč

Interiéry

Více

Standardní nabídku vizualizací interiérů realizujeme za cenu od 2 800 Kč do 4 900 Kč za jednu místnost.

 

Jaký je postup přípravy a výroby vizualizací interiérů?

  1. U každého vizualizovaného interiéru záleží hodně na účelu a typu vizualizace. Podle toho, jestli finální výstup vizualizace má být ve standardním nebo fotorealistickém provedení se odvíjí i konečná cena. U fotorealistického výstupu vizualizace je kladen důraz více na detail a podrobnější zpracování 3D modelu. Na základě Vašeho požadavku proto připravíme a navrhneme vhodné řešení.
  2. Od Vás budeme potřebovat k výrobě vizualizace minimálně půdorysnou dispozici interiéru se základními rozměry.
  3. Na základě Vámi dodaných podkladů a jasně definovaném požadavku na typ výstupu vizualizace připravíme konečnou cenovou kalkulaci.
  4. Přesně dle schválené nabídky poté připravíme a dodáme všechny vizualizace. Požadavky na barevnost a postavení kamer v interiéru se řeší v rámci korekcí v průběhu výroby vizualizací. Vždy připravíme jakýkoliv interiér v jakékoliv požadované kvalitě!

 

3D půdorysy do 24 hodin

Více

Interiéry pro realitní kanceláře a developery. Speciální nabídka vizualizací interiérů pro realitní kanceláře a developery je zaměřena na 3D půdorysy, které nahrazují statickou 2D formu nabídky bytů nebo interiérů k pronájmu/prodeji. Tyto vizualizace jsou zpracované na základě Vámi zaslaného nákresu či půdorysu obvykle do 24 hodin. Cenu jednoho vzorového bytu 3+1 můžete počítat již od 1800 Kč. Přesnou kalkulaci zašleme vždy na základě Vámi dodaných podkladů.

Marketingové materiály pro developery

V návaznosti na vizualizace 3D půdorysů nabízíme zároveň možnost dodání i kompletní marketingové dokumentace k nabízeným bytům v nabídce realitní kanceláře nebo developera. Připravíme a zpracujeme grafický výstup jednotlivých listů pro tisk a web, a to i včetně logotypu.

Virtuální prohlídky interiérů

Pro nabídku virtuálních prohlídek interiérů nabízíme nadstandardní formu prezentace ve formě virtuální prohlídky 3D PROARCH ® PROHLÍDKA. Podrobněji zde

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.