0 Kč s DPH

Kalkulace, nacenění základních položek vizualizací

Na základě dodané kalkulace se rozhodnete jak dál. Obyvkle v kalkulaci posíláme i info, co by šlo ve vašem projektu vizualizací vytáhnout nejlépe. Sami se rozhodnete, jestli něco z toho budete chtít upřednostnit.

Jak začít

Co naceňujeme?

Modelace
Základní položkou vizualizace je modelace, tzn že z každého projektu nebo skici musíme nejdříve vytvořit 3d model. Pokud máte již 3d model zpracovaný ve vašem vizualizačním programu, kalkulujeme poté jen za korekci 3d modelu, tak abychom s tímto 3d modelem mohli dále pracovat.
Výstupy vizualizace
Jakmile máme 3d model zpracovaný a namapovaný, počítáme již jen cenu za render / výpočet a následnou úpravu obrázků v postprodukci. Zejméma u fotozákresů je třeba počítat s určitým časem na zpracování finálních fotek. V případě videa se kromě renderu / výpočtu kalkuluje ještě nastavení animace a střih videa.
Vícepráce
Zejména u architektonických studií (u průběžných změn v projektu) je třeba počítat s modelovými změnami a tedy i navýšením konečné ceny vizualizace. V kalkulaci na to občas upozorňujeme předem.

Jak začít

Základními položkami v ceně vizualizace je tedy cena modelace a cena za výstup. Samotná modelace je vždy nejdražší naceňovanou položkou vizualizace od níž se konečná cena odvíjí. Všeobecně proto platí, že pokud máte hotový 3d model, můžete počítat již jen s cenou za výpočet a úpravu obrázků.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.