0,00 Kč

Vizualizace pro města a obce

Více

Připravujete investiční projekt a chcete žádat o dotace? Připravíme Vám přesně to, co potřebujete s minimálními náklady.

 

Územní plán ve 3D

Obdobně jako developerské firmy prezentují před veřejností své záměry formou 3D vizualizací, stejným způsobem prezentují své investiční záměry města a obce při žádostech o dotace a před veřejností.

Máte-li k dispozici projekt pro stavební povolení nebo alespoň rámcovou představu o vizuální podobě, jsme schopni připravit Vám přesně to, co skutečně budete potřebovat. Zejména pro města a obce, může například vizualizace územního plánu posloužit investorům jako dobré vodítko v jejich dalším rozhodování, kde budou nebo nebudou investovat. To jakým způsobem se prezentují jednotlivé lokality v územním plánu, může mít svůj praktický význam také při žádosti o dotace.

Vizualizace územního plánu prakticky slouží jako podklad pro posuzování jednotlivých staveb na krajinný ráz. Především u větších urbanistických celků, kde se plánuje zástavba nových lokalit, jsou pro města tyto podklady nezbytné.

 

Video vizualizace územního plánu obce

 

Pro přesnější představu se podívejte, jaký výstup vizualizace bude pro Vás nejvhodnější.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.