0,00 Kč

Animace

Více

Videa k vizualizovaným projektům dodáváme dle přání zákazníků ve Full HD.

 

Animace interiérů

Animované vizualizace interiérů od nás můžete požadovat ve fotorealistické kvalitě ve Full HD rozlišení, ale také ve standardním webovém rozlišení jako doplňující info k vizualizovaným interiérům. Ceny animací jednotlivých interiérů v délce 20 - 40 vteřin se pohybují od 1 800 Kč do 4 900 Kč.

Animace exteriérů

U vizualizací budov a velkých územních celků je obvykle nutné připravit pro potřeby animace více videosekvencí, které se poté zpracují v postprodukci. S přípravou a výrobou videí pro exteriéry máme již dlouhodobé zkušenosti a proto rádi doporučíme vhodné řešení, které bude v ideálním poměru cena/vizuální efekt.

Animace na podkladu ortofotomapy

Vhodnou formu vizualizace pro dokonalý vizuální efekt nabízí také animace na podkladu ortofotomapy. Ideální využítí například u vizualizací územního plánu měst a obcí.

Prezentační videa a reklama

Reklamní klip, prezentační video s developerským nebo architektonickým projektem připravíme na základě předem schváleného scénáře, který je součástí předložené cenové kalkulace. Všechny námi dodané vizualizace a animace můžete prezentovat jako ucelený klip ve formě videa na internetu nebo v TV.

Podrobněji k možnostem videa pokračujte zde...

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.