0,00 Kč

Web pro development

Více

Pro developerské projekty dodáváme veškerý materiál od marketingové dokumentace až po komletní web prezentaci projektu na platformě inPage.

 

Full servis pro developery

Vizualizace, marketingové materiály a kompletní web prezentace developerského projektu, to všechno představuje full servis pro developery.

Výhody full servisu

Jednoznačně šetříte výdaje za zpracování a následnou web prezentaci projektu. Pro každý prezentovaný developerský projekt je třeba zpracovat následující:

  • 3D vizualizace - Na prvním místě se u projektu prezentuje vizuálním dojmem, který klientům zprostředkovává hlavně 3D vizualizace. Na základě dodané porjektové dokumentace, vizuál připravíme jako první.
  • Marketingové materiály - Produktové listy k jednotlivým bytům, výpis výměr a další důležité info. To vše zpracujeme na základě dodaných 2D půroysů ve srozumitelné vizuální formě, a to zvlášť pro tisk a pro web.
  • Webové stránky developerského projektu - Návrh struktury webu, kompletace podkladů, optimalizace textů a návrh grafické podoby webu. .

Veškeré náklady na jednotlivé položky projektu se v rámci full servisu nejen zlevní, ale hlavně se sjednotí výstupy všech zpracovávaných podkladů pro web.

Webové stránky

Webové stránky jsou zpracovávány na platformě inPage, které poskytují uživatelům velmi komfortní administrační zázemí. Vyznačují se výbornou SEO optimalizací a profesionální klientskou podporou. Ocení zejména ti, kteří se správou webu nemají velké zkušenosti.

Další info k developerským projektům zde...

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.