0,00 Kč

Výstupy vizualizace

Více

Podle typu výstupu vizualizace je kalkulována i konečná cena. V každé cenové nabídce, kterou od nás obdržíte, jsou naceněny výstupy vizualizace podle jednotlivých typů.

 

Standardní výstup vizualizace

Standardní výstupy vizualizace bez stafáží jsou výstupy bez jakýchkoliv dalších úprav a se standardním nastavením renderu. Standardní výstupy jsou běžně posílány také jako náhledy ke korekcím barevnosti, nastavení a nasvícení scény a pozice kamer. Jednotlivé standardí výstupy lze dále dopracovat do finální podoby, tak jak je vidět například na ukázce vizualizací rodinných domů se stafáží.

Součástí každé cenové nabídky je kalkulace za jednotlivé typy výstupů vizualizace. Standardní výstupy vizualizace jsou většinou již v ceně 3D modelace. Pokud by jste vyžadovali např. více barevných variant je cena kalkulována za jednotlivé standardní výstupy zvlášť.

Výstup se stafáží

Výstupy se stafáží jsou vizualizace s vlastním rukopisem a stylem prezentace. Využití najdou zejména při prezentaci rodinných domů pro katalogy, kde je kladen velký důraz na jednotný styl prezentace. Více zde

Zákres do fotografie

K dosažení dokonalého fotorealistického dojmu z vizualizace, slouží především zákresy vizualizací do fotografie. Pokud chcete mít skutečně věrný fotorealistický výstup, budete potřebovat i kvalitní fotografii pro zákres.

Video

Animace je jednou z nejžádanějších forem výstupu vizualizace. V nabídce developerských společností, realitních kaceláří, ale i penzionů a hotelů, představuje animovaná virtuální prohlídka nadstandardní způsob vizuální prezentace.

3D PROARCH ® virtuální prohlídka

Novinkou v oblasti virtuálních prohlídek je nyní 3D PROARCH PROHLÍDKA, která umožňuje procházet se interiérem nebo okolím stavby pouze pomocí myši a klávesnice. Jde vůbec o jednu z nejdokonalejších forem virtuálních prohlídek, jaké jsou dnes k dispozici. Více zde

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.