0,00 Kč

Rodinné domy od 8 800 Kč

Více

Rozpis a harmonogram prací ve variantě Komplet za cenu 8 800 Kč.

 

1. Modelace objektu

Nejprve je zpracována veškerá dostupná dokumentace a připraven vlastní 3D model rodinného domu pro další zpracování jednotlivých vizualizací.

Harmonogram prací: Vytvoření jednoho 3D modelu se pohybuje v rozmezí 2-3 dnů dle náročnosti objektu.

2. Výběr záběru a korekce

Je-li 3D model rodinného domu k dispozici následuje nastavení scény a mapování domu dle prvotních požadavků. Jednotlivé náhledy jsou klientovi e-mailem zaslány k posouzení a odsouhlasení barevnosti včetně použitých materiálů.

Harmonogram prací: Doba výběru jednotlivých záběrů a odsouhlasení požadované barevnosti závisí především na klientovi. Standardně jsou veškeré korekce do 2 dnů vyřízeny.

3. Výstupy se stafáží

Pro prezentaci v tisku a na billboardech jsou na základě vybraných pohledů připraveny fotorealistické výstup se stafáží v odpovídajícím tiskovém rozlišení. V případě, že je požadován zákres do fotografie, lze tak učinit za stejných podmínek, jako je tomu u výstupu se stafáží. Ukázky vybraných fotovýstupů k rodinným domům si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Harmonogram prací: K vytvoření jednoho výstupu se stafáží je zapotřebí minimálně 1-2 dny včetně korekcí.

4. Komplet PLUS produktový list

V rámci vizualizace rodinných domů ve variantě Komplet můžete využít i doplnění vizualizace o produktový list se zpracovaným 2D půdorysem domu včetně výměr v ceně 1 100 Kč.

Harmonogram prací: Zpracování produktového listu cca 1-2 dny.

Množstevní slevy

Množstevní slevu 10% lze uplatnit od deseti vizualizovaných domů výše.

<< Zpět

 

Porovnáme každou konkurenční nabídku! Pošlete-li nám jakoukoliv konkurenční nabídku na výrobu vizualizací, která bude vyšší než naše cenová nabídka, jsme schopni tuto konkurenční nabídku posoudit a případně dorovnat.

V naší nabídce neúčtujeme žádné skryté vícepráce.

* K uvedeným cenám již není připočítáváno DPH

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.